Ohlasy na přípravek Pro zastavení epileptického a epileptiformního záchvatu a na olej k vetření Pro harmonizaci psychiky pro psy s epilepsií:

Magdalena Netušilová

DNES JSEM POPRVÉ POUŽILA KAPIČKY PRO ZASTAVENÍ EPILEPTICKÉHO ZÁCHVATU...MÁM PEJSKA DANÝSKA A JE TO JAPAN CHIN A PROTOŽE MÁ KRÁTKÝ ČUMÁČEK BYL PROBLÉM DÁT MU INALOVAT Z DLANĚ..ALE POVEDLO SE A ZÁCHVAT TRVAL O POLOVINU MÉNĚ..JE TO VELKÝ ÚSPĚCH A JÁ VĚŘÍM, ŽE SE TO JEŠTĚ ZLEPŠÍ.DOBRÁ ZPRÁVA JE, ŽE DO NĚJ NEMUSÍM LÁDOVAT CHEMII A JDE TO PŘÍRODNÍ CESTOU...JINAK JSEM SI POŘÍDILA I DIFUZÉR A DENNĚ INHALUJE SMĚS PRO HARMONIZACI A PSYCHIKU...PROTOŽE ŠPATNĚ SPAL...TED SPÍ CELOU NOC..JE V KLIDKU...MÁM VELKOU RADOST...VLASTNĚ SPÍME VŠICHNI ..JAKO UŽ DLOUHO NÉÉ..DOKONALÁ LÁSKO...DĚKUJI ,JSEM ŠTASTNÁ, ŽE JSEM SE O VÁS DOVĚDĚLA A PŘEJI HODNĚ ÚSPĚCHŮ A DOBRÝCH ZPRÁVIČEK OD UŽIVATELŮ. NETUŠILOVÁ

Helena Kaderová

Dobrý den. Náš Vendoušek včera zemřel. Bylo mu 17 let a poslední dva roky prožil klidně a šťastně a je to vaše zásluha. Jsem vám moc vděčná a doufám, že se o vás dozví všichni, kdo potřebují pomoc.

Janáček Martin

Dobrý den. Tady se hodně píše o zázracích a o kouzelných kapkách. Ale mě by opravdu zajímalo, jak ten jev funguje. Je to někde popsáno, co se při použití směsi děje? Neumím to dost dobře pochopit, jak to může být možné, že se ten proces tak rychle zvrátí nebo zastaví. Já to používám tak asi jednou týdně, protože náš jezevec má záchvaty a pokaždé si říkám, jak je to možné.

Martina Stašová

Kouzelné kapičky! Kouzelné kapičky! A ještě jednou Kouzelné kapičky! Děkuji. Děkuji. Děkuji. Ano je to tak vypotřebovala jsem tři lahvičky za měsíc:) Já jsem nevěřila, že to bude fungovat pořád, tak jsem kupovala tyhle malé prďoly:) Jenomže můj milovaný Bruno míval hrozné záchvaty a to i tři denně a s tímhle to jsou mikrozáchvaty a Bruno to zvládá skvěle. Takže u mě v ledničce je trvale připravená zásoba těch větších lahviček kouzelných kapiček. Moc vám děkuji. Všude o tom mluvím a vy musíte mít škytavku jako brno. Hodně štěstí! Martina.

Jana Malíková

Konečně něco zabírá a to je výborné. První záchvat byl odehnán za asi půl minuty a další dva obvyklé se pak vůbec nedostavily a to bylo veliké překvapení. A také k pokálení nedošlo a došel si až venku. Ale šli jsme hned po záchvatu a byl moc rád.

Martina Odehnalová

Bylo to jako zázrak - kdo neuvidí na vlastní oči, prostě ani nemůže uvěřit. Můj pes mívá záchvaty v průměru 2x do roka. Vím, řeknete si, to je "pohoda", ale vidět 76kg psa svíjet se 5minut v záchvatu "grand-mall" je opravdu hrůzný pohled. Jen ze zvědavosti - co kdyby to náhodou opravdu fungovalo, jsem koupila 5ml kapek "pro zastavení epileptického záchvatu", abych je měla doma, kdyby záchvat zase přišel. A přišel - pravda, na nějaké dávkování nebyl čas, tak jsem si lahvičku prostě vylila do dlaní a jak sebou ten můj chudáček mlátil na zemi, doslova jsme mu to opatlala na čumák....a zázrak - jedno velké nadechnutí, okamžité zklidnění, konec záchvatu a pes začal vstávat a koukat okolo sebe - nebyla to ani minuta. Jak říkám - kdo neuvidí, neuvěří...ani já sama si nejsme úplně jistá, jestli je to až takhle vůbec možné, ale bylo to tak. Takže já za sebe...děkuju a moc.

Marcela Kudláčková

Kapičky jsem vyzkoušela zatím 2krát , záchvat nepropukl asi po 5 minutách to přešlo úplně. Dříve jsme měli záchvat každých 10 dní po první inhalaci až za 3 týdny. Jsem ráda že jsem to zkusila ani Pejskovi nevadí inhalovat stojí a drží. Díky za tento výrobek třeba pomuůže více pejskům s touto nemocí!!!!

Jarka Šterflová

Dokonalá lásko díky! Kdo neviděl svého psa při epileptickém záchvatu tak nepochopí tu bezmoc a strašný smutek. Takže my jsme hrozně vděčný za Andulku. Je jí sedm let, je to labradorka a moc hodná. Naší Klárku nám vlastně vychovala ona:) A Klárka teď vylepuje vaše samolepky a všude už týden říká, že Andulku vyléčila Dokonalá láska. Já vím že to nejde vyléčit, ale tohle je prostě hrozná úleva. Už třikrát jsme zastavili záchvat a teď už jsou to tři týdny, kdy záchvat vůbec nepřišel! Já vím a jsem smířená, že to zase může přijít kdykoliv ale jak říká Klárka my máme Dokonalou lásku v kapičkách:) Moc děkujeme.

Marcela Kudláčková

Musím napsat ještě jednou , po třetím použití jsem záchvat zastavila během tří minut a za celé dva měsíce jsme měli jenom jeden slabší záchvat který jsem inhalací zastavila asi během 2-3 min. Jsem opravdu moc ráda že jsem to vyzkoušela všem doporučuji. I když to záchvaty nevyléči tak to oddálí a rychle zastaví a pejsek není v křeči tak dlouho. Moc děkujeme!!!!!!!!!!!

Jarmila Tomanová

Použitím 12 kapek na našeho 16ti kilového Čertíka jsme už čtyřikrát zastavili záchvat epilepsie. Od druhého použití se také hodně prodloužila doba bez záchvatu a to nejméně o týden. Děkujeme.

Miroslava Wimmerová

Můžu olej pro harmonizaci psychiky jen a jen doporučit. Koupili jsme společně s kapkami pro zastavení epileptického záchvatu a počet záchvatů sem nám změnšil. Dříve jsme měli dva za měsíc a teď už máme 4 měsíce klid. Při záchvatu jsme dali inhalovat kapky a záchvat se zmírnil a rychle odezněl. Opravdu doporučuji.

Karel Mrkvička

Velká spokojenost. Máme epilepsii a pravidelně mažeme olejem na psychickou kondici. Žádné jiné léky nebereme. Počet i síla záchvatů se velmi zmenšily. Dříve dvakrát do měsíce, teď maximálně jednou za dva měsíce. Lepší řečeno za poslední tři měsíce jen jednou.

Přírodní přípravky pro pejsky s epilepsií najdete v rubrice Epilepsie v obchodě Dokonalé Lásky.

Dokonalá láska na facebooku

Dokonalá láska

S Dokonalou láskou máte po ruce přírodní řešení pro vašeho přítele, které neškodí jeho organismu, posiluje imunitu a pomáhá i v případech, kdy jiné metody nepomáhají nebo potřebují výraznou podporu. Léčebné a preventivní oleje k vetření, terapeutické a preventivní šampóny, oleje k vnitřnímu užití i audioterapie umějí pomoci i vašemu pejskovi! A pokud je váš pejsek v pořádku? Tím spíše mu dopřejte Dokonalou lásku. Pro zachování zdraví, dobré psychiky i ve stáří a přirozené radosti ze života. Zabýváme se také pomocí pejskům s epilepsií a poruchami mozku a nervové soustavy. Máme řešení i pro kočičky a kocourky! Přejeme hodně krásných dnů a mnoho lásky vám i vašim zvířátkům!

Kontaktní informace

Dokonalá Láska s.r.o.
Slámova 38/8, Nedvězí u Říčan,
103 00 Praha 10, Česká republika

IČ: 02332035
DIČ: CZ02332035

+420 607 123 301
info@dokonalalaska.cz
https://dokonalalaska.cz