Období klidu můžete velmi významně prodloužit kvalitní stravou, nerušeným spánkem a dalšími faktory, ale také - odolností psychiky. Dobrému psychickému stavu psa napomáhá i příjem hořčíku a vnitřní užívání lněného oleje. Pokud je potřeba na psychiku pejska působit soustředěně a intenzivněji a chcete k tomu vybrat vhodný přípravek, pak vybírejte takové, které co nejméně zatěžují organismus a nepřinášejí další rizika a vedlejší účinky. Naším doporučením je směs Dokonalé Lásky PRO HARMONIZACI PSYCHIKY PRO PSY S EPILEPSIÍ. Je to ryze přírodní směs esenciálních a rostlinných olejů. Existuje ve formě oleje, který se psovi pravidelně vtírá do kůže nebo jako kapičky, které jsou prostřednictvím difuzéru rozptylovány a pejsek je ve stanovených dávkách vdechuje z prostoru. Tato směs je také velmi vhodná pro napravení psychiky a CNS po proběhlém záchvatu. Přípravek přináší zklidnění a harmonizaci psychiky pejska, pomáhá odstraňovat strach, úzkost, depresi, nervozitu a stavy poděšenosti. Působí na nervovou soustavu pejska, aktivuje neuronové svazy, harmonizuje psychiku psa bez sedativních účinků, vhodně podporuje mozkovou činnost.

Nabízíme Vám kapky do difuzéru, difuzér i olej k vetření do kůže

Účinnými látkami jsou esenciální oleje, neboli rostlinné silice.

Olibanum (neboli kadidlo) je jednou z nich. Jedná se o silici získávanou parní destilací pryskyřice stromů Boswellia. V aromaterapii jsou využívány především druhy Boswellia carterii (Arábie), Boswellia serrata (Indie) a Boswellia sacra (Omán, Somálsko). Olibanum má stejnou výkonnost jako relaxant, stimulant i adaptogen. Takové látky v aromapsychologii označujeme jako harmonizanty. Silice pocházející z druhů Boswellia mají výrazný vliv na psychiku savců, zlepšují náladu, omezují stres, úzkost a tiší paniku. Další důležitou silicí je bazalka sladká i když je v synergické směsi zastoupena jen ve velmi nízké koncentraci. Bazalka je velmi silný stimulant. Ve směsi dále figurují silice grapefruitu a hořkého citrusového květu neroli.

Dokonalá láska na facebooku

Dokonalá láska

S Dokonalou láskou máte po ruce přírodní řešení pro vašeho přítele, které neškodí jeho organismu, posiluje imunitu a pomáhá i v případech, kdy jiné metody nepomáhají nebo potřebují výraznou podporu. Léčebné a preventivní oleje k vetření, terapeutické a preventivní šampóny, oleje k vnitřnímu užití i audioterapie umějí pomoci i vašemu pejskovi! A pokud je váš pejsek v pořádku? Tím spíše mu dopřejte Dokonalou lásku. Pro zachování zdraví, dobré psychiky i ve stáří a přirozené radosti ze života. Zabýváme se také pomocí pejskům s epilepsií a poruchami mozku a nervové soustavy. Máme řešení i pro kočičky a kocourky! Přejeme hodně krásných dnů a mnoho lásky vám i vašim zvířátkům!

Kontaktní informace

Dokonalá Láska s.r.o.
Slámova 38/8, Nedvězí u Říčan,
103 00 Praha 10, Česká republika

IČ: 02332035
DIČ: CZ02332035

+420 607 123 301
info@dokonalalaska.cz
https://dokonalalaska.cz